پمپ آب خرید و قیمت بهترین برندهای پمپ خانگی و کشاورزی

همچنین از این پمپ برای منتقل نمودن آب تمیز یا قابل شرب و یا مایعاتی که خورنده نباشند. برند گراندفوس فعالیت خود را در سال ۱۹۴۵ در کشور دانمارک آغاز کرده است.

پمپ آب

پمپ‌های با ظرفیت بیشتر یا ممکن است قیمت بالاتری داشته باشند، مثلا قیمت پمپ آب خانگی قوی نسبت به پمپ با فشار معمولی متفاوت است.

سر و صدای زیاد پمپ آب موجب نارضایتی افراد زیادی شده است و آنها را به فکر فرو برده که چگونه صدای پمپ آب فشار قوی را کم کنیم.

این دستگاه به دلیل ساختاری که دارد، کارکرد گسترده ای در مصارف صنعتی و خانگی داشته و با توان یک اسب، یک و نیم اسب و دو اسب تولید می شود.

همان طور که گفته شد می توان صدای پمپ آب را با انتخاب درست تا حد زیادی کاهش داد. بنابراین به هنگام خرید پمپ آب بی صدا به آیتم هایی نظیر تعداد شیرهای موجود در ساختمان، متراژ کلی ساختمان، تعداد طبقات، تعداد واحدها و میزان مصرف ساکنین توجه کنید.

این نوع پمپ که برای فشار آب که برای کاربرد در مصارف صنعتی، کشاورزی و افزایش فشار جهت سیالات غیر خورنده استفاده می شود. از طرفی در مقابل عوامل زیست محیطی مقاوم است و می توانید به راحتی از آن استفاده کنید. این دو قطعه نیز از لوازم جانبی به شمار رفته و به درجه گیج فشار نیز می‌گویند. پنج راهی ها اغلب دارای جنس برنجی بوده و از درجه و مخزن تحت فشار برای متصل شدن پمپ به کلید اتوماتیک استفاده می شود.

با گردش شفت، پره‌های متصل به آن شروع به حرکت کرده و با گردش آنها آب به درون پمپ مکیده می‌شود. بر حسب نوع عملکرد پمپ، آب به سمت انتهای پره‌ها حرکت کرده و در اثر هندسه و سرعت دورانی شفت، فشرده می‌شود. آب فشرده شده از طریق خروجی‌های تعبیه شده در پمپ، خارج شده و وارد لوله‌کشی ساختمان می‌شود.

در ادامه هر آنچه باید در رابطه با پمپ بدانید، از جمله انواع تلمبه، نحوه عملکرد و استفاده از پمپ را به صورت کامل ارائه داده و شما را برای خرید پمپ آب راهنمایی می کنیم. دستگاه های مکانیکی-هیدرولیکی که به منظور رساندن آب و مایعات به نقاط مختلف ( در واحد های مسکونی ) به کار گرفته می شوند را پمپ آب خانگی می‌نامند. در این پمپ‌ها یک یا چند پروانه متصل به یک محور وجود دارد که با چرخش انرژی مورد نیاز برای انتقال مایعات را فراهم می‌کنند.

خراب بودن کلید اتومات مکانیکی نیز می تواند موجب خاموش و روشن شدن این وسیله شود. باید گفت نیروی برقی که در این وسیله وجود دارد به نیروی محرکه تبدیل می شود و موجب می شود انرژی لازم برای حرکت مواد سیال فراهم شده و مواد با سرعت به سمت محل خروجی پمپاژ کنند. از پمپ آب در خانه ها به ویژه باغهای شخصی و آپارتمانها، صنعت و کشاورزی استفاده فراوانی می شود.

یکی از برندهای برتر پمپ آب خانگی بیصدا پمپ آب برند پنتاکس می باشد.

پمپ‌های شناور برای چاه‌ها یا مخازن عمیق‌تر می‌توانند چند میلیون تومان هم هزینه داشته‌باشند.

تعویض المنت آبگرمکن برقی ( عیب‌یابی در ۷ مرحله )

به همین علت برخی از کلید های دیجیتال قابلیت تنظیم روی میزان فشار آب را دارند و در صورت کاهش فشار آب به میزان ۱ این کلید روشن می شود.

در صورت انتخاب پمپ آب با توان و فشار بیشتر از توان مناسب، لوله‌کشی داخلی ساختمان به مرور آسیب می‌بیند که به سبب آن هزینه‌های جانبی زیادی ایجاد می‌شود. معضل نشتی آب به دلیل فشار بالای پمپ معمولا در ساختمان‌های قدیمی‌ساز رخ می‌دهد. به عنوان مثال برای یک ساختمان 2 طبقه که در هر طبقه یک واحد وجود دارد و ساختمان هم قدیمی ساز محسوب می‌شود بهتر است از یک پمپ نیم اسب محیطی یا یک اسب بشقابی استفاده کرد که حدود 3.5 بار ماکزیمم (3.5 bar) فشار دارد.

انتخاب صحیح پمپ آب از هزینه‌های اضافی و افزایش مصرف انرژی و در نتیجه هدر رفتن انرژی جلوگیری می‌کند. از این رو کیفیت و کارایی پمپ انتخابی برای عملکرد صحیح و به دست آوردن نتایج مثبت از اهمیت بالایی برخوردار است. بطور کلی توان موتور یکی از اصلی ترین موارد قیمت دستگاه بشمار می رود و این تجهیزات بر اساس توان در انواع نیم اسب، یک اسب، یک و نیم اسب، دو اسب، سه اسب و چهار اسب تولید می شوند. از آنجاییکه بسیاری از ساختمان ها با مشکلات فشار آب مواجه اند، این سوالات در بین افراد رایج است.

اگر مجموعه معتبری برای خرید پمپ آب مورد نیاز خود انتخاب کرده باشید، می‌توانید مطمئن شوید که محصول مورد نظرتان را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت خریداری خواهید کرد.

هنگام خرید الکترو پمپ و قطعی کردن انتخاب خود، بهتر است نکات زیر را دانسته و مد نظر قرار دهید. با پروانه این پمپ شما می‌ توانید به آسانی از آب تمیز و بی‌آلوده برای نیازهای خود استفاده کنید. این الکتروپمپ ها در بازار قیمت بالایی دارند و مانند برندهای لورا و سائر به راحتی در بازار ایران یافت نمی شود .

به عنوان مثال در صورتی که موتور پمپ را برای منطقه ای بدون برق و خارج از شهر بخواهید، بهترین گزینه موتور های دیزلی، موتور های بنزینی و نفتی-بنزینی هستند. به دلیل هزینه کم، در دستگاه‌های اسپرسو ارزان‌ قیمت مورد استفاده گسترده قرار می‌گیرد.

مزیت استفاده از این نوع کلید این است که علاوه بر اینکه مناسب منازل ویلایی و دو طبقه است، جهت ساختمان های دارای چند طبقه نیز کاربردی می باشد. این کلید بر اساس دو پیچ که در آن قرار دارد، کارایی خود را نشان می دهد.

عموما جنس بدنه این نوع پمپ استیل ضد زنگ، چدن و برنز، و جنس شفت و پروانه آن از برنج، استیل و پلاستیک (باکالیت) می باشد. در این نوع پمپ‌ها جابه‌جایی توسط حرکت دورانی چرخ‌دنده، میل بادامک یا پره‌ها انجام می‌شود.

ضمنا برای انتخاب بهترین پمپ آب خانگی یک اسب نیز می توانید از همین سایت اقدام نمایید.

شرکت صنایع پمپ آبارا ارائه دهنده انواع پمپ آب خانگی مناسب برای آب استخر ها را  در برندهای ابارا و ABR در ایران می باشد. امروزه کم‌آبی و پایین آمدن فشار آن و هم‌زمان افزایش جمعیت و بالارفتن میزان تقاضا در اقصا نقاط جهان، انتقال و جابه‌جایی بهینه آب را به یک امر اساسی تبدیل کرده است. بهترین راه‌حل برای گذر از این مشکل، استفاده از پمپ‌های آب، و در مصارف کاربردهای مسکونی، بهره‌مندی از پمپ‌های آب خانگی است. به عنوان مثال در ساختمان های 4 طبقه از پمپ 1.5 اسب و دو اسب استفاده می شود که این عامل بسته به تعداد نفرات ساختمان ، متراژ و ارتفاع ساختمان متغیر است .

قبل از خرید پمپ، نیاز است که میزان دبی و فشار مورد نیاز شما را اندازه گیری کنید. همچنین، برای بهینه‌سازی عملکرد پمپ، بهتر است که لوله‌ها و شیرآلات خانه را هم در نظر بگیرید و به لوله کشی و نصب صحیح آن ها توجه کافی را داشته باشید.

تاثیر تلرانس‌های هندسی روی عملکرد پمپ‌های سانتریفیوژ

برای ساختمان هایی با تعداد طبقات بالا از پمپ آب خانگی دو پروانه استفاده می شود. این مدل توان تامین فشار مناسب آب برای تعداد واحدهای زیاد را داشته و آب را با هد (ارتفاع) و دبی (فشار) بالا پمپاژ می کند.

پمپ آب یکی از تجهیزات مهم در مصارف خانگی و صنعت برای انتقال و افزایش فشار سیالات است.

پمپ آب

در حال حاضر فیلمهای آموزش ساخت این محصول در سایتهای مختلف وجود دارد و اگر تمایل به ثبت نام و هزینه کردن در این کلاسها را ندارید می توانید فیلم آموزش آن را دانلود کرده و با دقت مشاهده کنید.

از این رو حائز اهمیت است که روغن کاری پمپ توسط یک کارشناس یا تحت نظر یک کارشناس صورت گیرد. شما می توانید به سادگی با تماس با شماره های زیر از خدمات رایگان مجموعه مستریکو برای تعویض روغن پمپ کفکش خود استفاده نمایید. کارشناسان مستریکو آماده اند تا با مشاوره رایگان انواع خدمات عیب یابی و حل مشکلات پمپ را به شما ارائه دهند. متناسب با کارکرد آن معمولاً بین ۲ تا ۷ میلیون تومان می باشد که متناسب با برند انتخاب شده و همینطور میزان کارایی آن این هزینه متغیر خواهد بود.

در یک تقسیم بندی دیگر میتوان پمپ های خانگی را از نظر توان و قدرت آنها و تعداد پروانه تقسیم بندی کرد. این پروانه به آب اجازه می‌ دهد به کیفیت و بدون ایجاد ذرات معلق در آب انتقال پیدا کند.

پمپ آب

هد نمایش دهنده میزان ارتفاعی است که پمپ آب توانایی پمپاژ سیال را دارد و بر حسب متر (M) اندازه گیری می شود. پمپ ملخی نوید سهند بر اساس توان نامی حاوی سنسورهای حرارتی، آب، رطوبت، روغن و بیرنیگ هستند.

در برخی موارد روشن و خاموش شدن پمپ آب خانگی باعث ایجاد مزاحمت برای افراد ساختمان میکند. در ساختمان های مسکونی بهترین مکان ها برای نصب پمپ پارکینگ, پشت بام می باشد.

  • در این لحظه فشار به حداکثر حد تنظیم شده می رسد و پمپ آب خاموش می شود.
  • سعی کنید محصولی خریداری کنید که قیمت معقولی داشته و کیفیت مناسبی داشته باشد.
  • بهترین پمپ اب خانگی متناسب با نوع آن و همینطور کارکرد ان متغیر می باشد.جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما با شماره های ۰۲۱۳۳۹۵۶۶۰۴ و ۰۲۱۳۳۹۹۷۵۲۲ تماس حاصل فرمایید.
  • پیش از نصب نهایی پمپ آب، عاقلانه‌ترین کار این است که با راهنمای انتخاب و خرید پمپ آب آشنایی کامل پیدا کنید.
  • فروشگاه اینترنتی البرز مخزن شامل دسته‌بندی‌های متفاوتی از مخزن‌های آب است که می توانید در این صفحه ببینید.

حال شما می توانید در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. ما سعی می کنیم بهترین پاسخ گو به پرسش های شما در این زمینه باشیم. به طور کلی عمل جابجایی آب و دیگر مایعات توسط پمپ ها انجام می شود و پمپ آب وظیفه انتقال و تامین آب مورد نیاز در تاسیسات آبرسانی، اطفاء حریق، کشاورزی، صنعت، آب نماها و …

پمپ آب

راه حل این مسئله استفاده از پمپ های تحت فشار یا همان پمپ آب خانگی می باشد. پمپ های آبرسانی تحت فشار از نوع پمپ های سانتریفیوژی طبقاتی بوده که به صورت افقی نصب می شوند (برای آگاهی از مفاهیم پمپ سانتریفیوژی – پمپ طبقاتی و پمپ افقی می توانید توضیحات شاخه پمپ و آبرسانی را مطالعه فرمایید).

در راستای اتوماتیک نمودن پمپ افزایش فشار از سه شیوه بهره گیری می شود، آن عبارت است از؛
_ بهره گیری از تابلو فرمان برای پمپ های سه فاز. _ بهره گیری از ست کنترل و یا کلیدهای دیجیتال.‌
_ بهره گیری از منبع های تحت فشار.

دستگاه پمپ آب معمولاً توسط منبع تغذیه، تغذیه می‌شود که با توجه به به کاربرد پمپ و مکان خاص می‌تواند متفاوت باشد. در ادامه چند روش متداول برای فراهم کردن برق پمپ آب آورده شده‌است. پمپ آب سانتریفیوژ برای مواردی نظیر پم سیرکولاترور و سیستم آب‌رسانی دائم‌کار استفاده می‌شود، این پمپ در دسته پمپ آب داینامیکی قرار دارد و برای مصارف مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پمپ آب دو اسب به عنوان نمونه می تواند برای آپارتمان پنج طبقه و چهارده واحد با حداکثر متراژ صد متر مورد بهره گیری واقع شود و برای بیست واحد با میانگین صد متر از پمپ های چهار اسب دو پروانه سه فاز مورد بهره برداری واقع می شود. «پمپ آب خانگی جهت استفاده در پنج طبقه»
در راستای انتخاب بهترین پمپ آب و یا به بیانی دیگر، اتخاذ مناسب ترین پمپ آب خانگی مورد نیاز شما، توصیه می کنیم با کارشناسان ما در ارس‌رود تماس حاصل فرمایید. در راستای مجتمع های مسکونی با تعداد واحد بیش از بیست واحد از اقسام بوستر پمپ ها بهره گیری می شود.

پمپ آب

این پمپ ها مناسب استفاده در مجتمع های مسکونی با مساحت بالا هستند. پمپ ساختمانی آب دو اسب بخار در هنگام کار کردن صدای کمی تولید می کند، مصرف انرژی آن پایین است و در عین حال تعمیر و نگهداری از آن نیز با قیمت نسبتا مناسبی قابل انجام است. این مدل از پمپ های آب خانگی در مقایسه با مدل های دیگر از توان بالاتری برخوردار هستند و موتور آنها با دو اسب بخار کار می کند. این پمپ ها برای ساختمان های پنج طبقه چهارده واحدی که مساحت آنها حداکثر صد متر است مناسب هستند.

پمپ کف کش که یکی از کاربردی‌ترین انواع پمپ آب محسوب می‌شود، عملکردی مشابه پمپ های لجن کش داشته و اغلب به منظور خارج کردن آب استخرها، حوضچه ها و مخازن به کار گرفته می‌شود. این پمپ ها از یک الکتروموتور بهره می‌گیرند که انرژی مورد نیاز برای جا‌به‌جایی آب را فراهم ساخته و زمینه افزایش فشار را از طریق حرکت پروانه‌ها فرآهم می‌سازد.

همچنین، اطمینان حاصل کنید که شرکت تولید کننده دارای خدمات پس از فروش مناسب و گارانتی قابل قبول است. این پمپ در هر مرحله از فعالیت ( روشن و خاموش شدن ) با استفاده از کلید اتوماتیک استارت زده می شود و پمپ شروع بکار می کند قیمت این نوع پمپ نسبت به پمپ با مخزن انبساط کمتر می باشد. به وب سایت مراجعه کنید هدف اصلی یک سیستم پمپاژ آب انتقال آب از یک منطقه به منطقه دیگر است . آنها اغلب در بخش های ساختمانی به عنوان نوعی استخراج آب ، برای استخراج آب در حین حفاری ، در تصفیه خانه های فاضلاب ، در دشت های سیلابی ، یا هنگام برخورد با چاه های آب و نفت مورد استفاده قرار می گیرند .

البته مقداری از انرژی، برای غلبه بر اصطکاک‌ سیال در تماس با بدنه لوله، شیرآلات، دیواره کانال و غیره صرف شده و در نهایت سیال را به محل مورد نظر منتقل می کند. این روزها به دلیل افزایش تعداد طبقات آپارتمان‌ها و همچنین غیر استاندارد بودن سیستم لوله کشی شهری، اکثر ساکنین خصوصا در شهرهای بزرگ با مشکل کاهش فشار آب مواجه می‌شوند.

امروزه شبکه آبرسانی شهر یکی از موارد ضروری است که دولت ها در حال توسعه و گسترش آن هستند ، اما یکی از نقاط ضعف سیستم های خط لوله مشکل فشار آب است. که برای بالا بردن فشار آب میتوان از بهترین پمپ آب خانگی استفاده کرد. در بهترین حالت فشار شیر آب بالاترین قسمت ساختمان شما باید حدود ۱ بار یا ۱۴.۵ psi باشد.

مشخصات فنی پمپ‌های آب خانگی الکتروژن جهت مقایسه با سایر برندها پایین‌تر آورده شده است.

به طور معمول از انواع سایز میکروسکوپی این دستگاه‌ها برای کارهای پزشکی استفاده می‌شود. توان پمپ ها از نیم اسب، یک اسب، یک و نیم و دو اسب در نظر گرفته شده و معمولا در مصارف خانگی از پمپ های با توان یک اسب استفاده می شود. توان نیم اسب مناسب استفاده در خانه های یک طبقه و یک اسب مناسب استفاده در ساختمان های چهارطبقه با هشت واحد هستند.

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

تماس با ما