این میوه باعث کاهش عفونت های ویروسی در بدن می شود


آفتاب نیوز :

هر گاه کسی می شنود که شما سرما خورده اید، حتماً به شما توصیه می کند که آب لیمو و پرتقال بنوشید.

بله، درست است و همه ما به اندازه کافی از خواص این دو میوه برای درمان سرماخوردگی می دانیم، اما آیا می دانستید که نارنگی رقیب جدی دو میوه دیگر است؟ بسیاری از افراد در طب سنتی از نارنگی به عنوان خلط آور طبیعی یاد می کنند. بله، همان شربت تلخی که وقتی سرفه شدید می خورید و دلتان می خواهد هر چه زودتر شما را از سرفه نجات دهد.

در واقع، نارنگی یک خلط آور است و می تواند به پاک کردن خلط از گلو کمک کند. البته برای چنین مواقعی مصرف نارنگی شیرین توصیه می شود زیرا نارنگی ترش باعث سرفه می شود و نتیجه عکس را ببینید.

این میوه خوشمزه که تقریباً تنها بازدیدکننده ما در فصل پاییز است حاوی مقدار زیادی ویتامین C است که مانند سایر میوه های توصیه شده توسط ما باعث تقویت سیستم ایمنی، مبارزه با عفونت های ویروسی و کاهش هیستامین در بدن می شود. ..

ماندارین همچنین ادرار آور است و سرگیجه و حالت تهوعی را که معمولا در هنگام سرماخوردگی به سراغ ما می آید را از بین می برد. در ضمن، اگر شما هم مثل بقیه از آنفولانزا رنج می برید، چای نعناع و نارنگی را فراموش نکنید. این چای در کاهش علائم بسیاری از بیماری ها موثر است. حالا که با احترام بیشتری به نارنگی نگاه می کنید، لطفا این میوه بی نظیر و خوشمزه پاییزی را فراموش نکنید.

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

تماس با ما