بهترین کلینیک کاشت تخصصی مو

بهترین کلینیک کاشت تخصصی مو

بهترین کلینیک کاشت تخصصی مو

بهترین کلینیک کاشت مو کجاست؟

قصد کاشت مو را دارید؟ بهترین کلینیک برای این اقدام را میشناسید؟ با انواع روش های کاشت برای مو آشنا هستید؟ می دانید هزینه کاشت مو چقدر است؟ در ادامه در نظر داریم ابتدا به طور کلی به بررسی انواع روش ها برای کاشت مو اشاره کنیم و سپس توصیه های مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. کاشت مو مناسب همه ی افرادی که دارای ریزش مو هستند نمی باشد. از سوی دیگر متناسب با شرایط موجود باید بهترین روش در اولویت قرار گیرد. در غیر این صورت نمی توان از کیفیت نهایی راضی بود.

از سوی دیگر لازم است بدانید در برخی از مواقع ریزش مو می تواند به بیماری یا اختلال های خاص در بدن مربوط شود. اگر بتوانید اقدامات لازم برای درمان را انجام دهید در این صورت نیازی به کاشت مو نخواهید داشت. همچنین حتی اگر با این نوع از بیماری ها، اقدامات کاشت مو را نیز انجام دهید باز نتیجه ی مطلوبی به دست نمی آورید. لازم به ذکر است در بسیاری از روش های کاشت مو، مو از ناحیه ای که پرپشت است به اصطلاح بانک مو برداشته می شود و به ناحیه ای که کم پشت است منتقل می شود.

کاشت مو به روش سلول های بنیادی

روش های مختلفی برای کاشت مو موجود است که ما در اینجا به ۴ روش رایج برای کاشت اشاره خواهیم کرد و توضیحات لازم را ارائه می دهیم. در حال حاضر ریزش مو به یکی از مشکلات جدی تبدیل شده است.  همچنین شیوع یافتن ویروس کرونا، میزان ریزش مو را به شدت افزایش داده است. ریزش مو می تواند ارثی باشد و از نسلی به نسل دیگر منتقل می شود. در این صورت شما هیچ راه درمانی به جز کاشت مو نخواهید داشت. متناسب با میزان ریزش مو و شرایط شما، پزشک تان می تواند بهترین روش کاشت را انتخاب کند.

لازم است بدانید که یکی از مهمترین شرایط برای کاشت مو، داشتن بانک مو می باشد. در صورتی که بانک موی مناسب موجود نباشد نمی توان این نوع از تکنیک ها استفاده کرد. البته کاشت مو با تکنیک سلول های بنیادی به عنوان یک روش جدید و نوین کاشت مو توانسته است محدودیت های موجود را از بین برد.

کاشت مو به روش Safer

روش کاشت مو Safer از روش های منسوخ شده می باشد که در همان اوایل، کارایی خود را از دست داد. در این تکنیک از یک دستگاهی به نام Safer برای کاشت مو استفاده می شد که این دستگاه ناقل بیماری بود. به دلیل عوارض های جدی که به همراه داشت و گرمای زیادی که در فرایند کاشت ایجاد می شد، استفاده از این روش به طور کامل منحل شد. توجه کنید این دستگاه و دستگاه های دیگر که برای کاشت مو استفاده می شود کاملا متفاوت هستند. این دستگاه قابلیت های دیگری به جز برداشت مو داشت و همین امر سبب ایجاد مشکلاتی در کاربرد آن شده بود. خوشبختانه در همان روزهای آغازین، عوارض ناشی از این روش مشخص شد و استفاده از آن به طور کامل کنار گذاشته شد.

کاشت مو   به روش Sut

روش دیگری که به عنوان جدیدترین روش کاشت مو معرفی می شود، روش  SUT  می باشد. در این تکنیک فرایند برداشت مو و کاشت آن کاملا متفاوت است و با استفاده از دستگاه خاص انجام می شود. این روش نیز مانند سایر تکنیک های کاشت مو دارای مزیت و چالش های خاص خود است. برای کاشت مو با تکنیک SUT  می توان از دستگاه های اتوماتیک یا نیمه اتومات استفاده کرد. از مهمترین مزیت های استفاده از این روش می توان موارد زیر را نام برد:

  • کاشت تا ۱۴۰۰۰ تار مو

  • کاشت مو در یک جلسه

  • کاشت با دستگاه اتوماتیک

  • بدون جراحی

  • بدون درد

  • بدون خونریزی

  • بدون بخیه

  • بدون دوران نقاهت

توجه کنید کاشت مو با این تکنیک  یک روش غیر تهاجمی است.

کاشت مو به روش FUT

کاشت مو به روش برداشت نواری که از آن به عنوان روش FUT  نیز یاد می شود جزو روش های تهاجمی در نظر گرفته می شود زیرا در ناحیه ی بانک مو، شکافتی ایجاد می شود و یک باریکه از پوست سر به همراه فولیکول برداشته می شود. بعد از آن نیز محل مد نظر بخیه زده می شود. از مهمترین معایب این روش می توان هه باقی ماندن جای بخیه اشاره کرد. البته چون این روش کیفیت کاشت خوبی دارد معمولا در اولویت قرار می گیرد.

هزینه کاشت مو چقدر است؟

هزینه کاشت مو یک مقدار ثابت نیست و با توجه به پارامترهای مختلف تغییر می کند. به همین دلیل نمی توان یک نرخ ثابت برای کاشت مو با استفاده از همه ی تکنیک ها در نظر گرفت. به منظور استعلام قیمت کاشت برای مو می توانید هم اکنون با استفاده از شماره های مندرج در وب سایت کلینیک تخصصی بیرانوند با کارشناسان ما در تماس باشید. در جلسه ی مشاوره ی رایگان که به همراه شما و پزشکان برگزار می شود. ابتدا بررسی های لازم انجام می شود و سپس متناسب با شرایط موجود می توانید به برآورد دقیق برای هزینه ی کاشت دست یابید. ما به منظور ارائه ی خدمات مشتری پسند در تلاش هستیم که هزینه ای منصفانه ای را برای شما پیشنهاد کنیم.

توجه کنید برخی از کلینیک های غیر مجاز به منظور جلب توجه کاربران  معمولا هزینه ی بسیار کمتری از هزینه ی استاندار کاشت مو در خواست می کنند. این امر سبب اغوا شدن بسیاری از افراد می شود. به همین دلیل این نوع از کلینیک ها را انتخاب می کنند ولی باید بگوییم هرگز سلامتی و زیبایی خود را به پول کم، نفروشید. انتخاب این نوع از کلینیک ها دردسرهای زیادی دارد. شما نمی توانید از کیفیت نهایی کار مطمئن شوید. از سوی دیگر در صورت بروز هرگونه مشکل، نمی توانید رسیدگی های لازم را دنبال کنید. قرار است یک بار تکنیک کاشت مو را در اولویت قرار دهید پس کیفیت هدف اصلی تان باشد. در این صورت از نتیجه ی نهایی کار نیز رضایت کافی خواهید داشت.

0 دیدگاه

ارسال دیدگاه

;