فروش میلگرد آلیاژی ، میلگرد ساده فولاد شمس گل آذین

این سری از فولاد کم‌آلیاژ دارای مقدار کروم 0.5 تا نه درصد و همچنین مولیبدن نیز 0.5 تا یک درصد می باشد. محتوای کم‌کربن در این آلیاژ باعث بالا رفتن قابلیت جوشکاری و نیز سخت‌کار شدن فولاد کروم مولیبدن خواهد شد. همچنین مقدار میلگرد ck45 بیشتر مولیبدن در این آلیاژ ، مقاومت در برابر کشش را بالا می برد. فروش با قیمت مناسب فولاد توسط بازرگانی ارس فولاد ارسال به سراسر ایران فولاد MO40 فولاد SPK فولاد VCN150 فولاد VCN200 فولاد سردکار فولاد سمانته فولاد گ…

  • این آلیاژهای فولادی در ترکیب ساختمانی خود بیش از ۸ درصد دیگر عناصر را دارد و همین موجب تغییرات مکانیکی در آن‌ها خواهد شد.
  • لذا پیش از نهایی کردن خرید توسط شماره های درج شده در سایت از قیمت روز بازار مطلع شوید.
  • تعیین قیمت میلگرد ساده یا A1 در انواع گوناگون با محاسبه وزن آنها انجام می گیرد.
  • سال‌های بسیار زیادی است که در صنعت فولاد از عنصر Mo برای تولید فولاد مقاوم در برابر خزش استفاده می شود که باعث تحمل دمایی فولاد تا ۵۳۰ درجه خواهد شد.
  • به دلیل نوسانات بازار برای اطلاع از قیمت ها با ما در تماس باشید .

این نوع از آلیاژ به صورت پودر فروخته می شود و کمتر به شکل ورق در بازار یافت می شود. در استاندارد ASTM این نوع از فولاد با سری FL نمایش داده خواهد شد. برای درک بیشتر از ترکیب شیمیایی و همچنین خواص مکانیکی این فولاد در ادامه مطلب، مشخصات چند آلیاژ پرکاربرد را بیان خواهیم کرد.

تولید ماشین آلات صنعتی، ساخت پیچ و مهره و همچنین تولید شافت های مورد استفاده در کارگاه های ریخته گری از جمله کاربری های انواع میلگرد ساده هستند. اطلاع از قیمت میلگرد ساده در نمونه های مختلف به شما کمک می کند خرید بهتری در این زمینه داشته باشید. میلگرد ساده دسته ای از انواع میلگرد بوده که بر خلاف گریدهای دیگر که در ساختمان سازی کاربرد بیشتر دارند، در صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. گروه های آلیاژی آلومینیوم، استیل، مس و … از جمله مواد اولیه تولید میلگرد ساده هستند. با مطالعه جدول های این صفحه می توانید از قیمت میلگرد ساده در انواع و سایزهای گوناگون، مطلع شوید.